SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurriz banesa 75m2- ECOIMPEX 5104
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
66975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Dardani - Kurriz, shitet banesa 2,5 dhomshe, siperfaqes prej 37m2, por faktikisht ka 75m2, ne katin e II-te, me nxehje qendrore dhe eshte e rinovuar dhe e mobiluar bukur. Çmimi: 80.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 5104
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »