SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dardani banesa 2dh - ECOIMPEX- 6527
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
66978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dardani, te Bashkesia e Trete Lokale, shitet banesa 2,5 dhomshe, prej 44,62m2, por faktikisht ka 54,30m2, perdhese, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Banesa eshte e rinovuar. Çmimi: 72.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 6527
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »