SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne Arberi (Dragodan)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
66987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Arberi (Dragodan-Banesat e reja te Tregtis). Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson te gjitha kushte per banim.. Ne katine 8 (Ashensori eshte me kartel) dhe uje 24h. Ne cmimin e qirase nuk jane llogaritur shpenzimet (rryma, uji, nxehja, berllogu)
Informata rreth publikuesit
Beni
Arberi C3 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »