SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te shkolla Gjergj Fishta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
67014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera te shkolla fillore "Gjergj Fishta". Banesa ka 106m, eshte e mobiluar dhe ka 2 dhoma gjumi,, sallon dhe kuzhine, si dhe uje 24 ore. Lifti punon me kartele si dhe eshte edhe keshilli i baneses qe kujdeset per pagesen dhe mirembajtjen e liftit dhe pastertin e korridorit.
Informata rreth publikuesit
Sami
Prishtinë
044-112721
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »