SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt banesorë ne Mati 1
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
ID e produktit :
67017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti momentalisht ka 6 banesa nga 86m2 dhe bodrumi!
Informata rreth publikuesit
BAP Co. LLC
Prishtinë
045900999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »