SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese dydhomeshe e mobiluar
Çmimi :
€275.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
67028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen dydhomeshe, qe gjendet ne Kompleksin EXDC-2, kati i 7-të, ne lagjen Kalabria ne Prishtine (perballe UBT-së, apo ngjitur me ish-objektin e FSK-se, tani Doganat e Kosoves).

Banesa posedon dhomen e dites, dhomen e gjumit, banjon, kuzhinen me tryezari, korridorin e gjate dhe ballkonin.

Eshte teresisht e mobiluar dhe posedon te gjitha elementet e kuzhines (shporet, enelarese, frigorifer), LED TV, kabllovik dhe internet, rrobalarese, ormane, dhomen e fjetjes, krevatin L ne dhomen e dites qe shtrihet, tavoline me 4 karrige ne tryezari, dere te hyrjes te blinduar dhe roleta te jashtme ne te gjitha dritaret.

Banesa ka ngrohje qendrore me TERMOKOS.

Banesa eshte e sapomobiluar dhe nuk ka patur banore me heret.

Kompleksi banesor EXDC-2 eshte njeri nga komplekset me te bukura dhe me kualitative ne Prishtine. Ne secilin kat, banesat kane korridorin qe mbyllet me dere te vecante. Ashensori eshte funksional, pastertia dhe siguria jane ne nivelin me te larte.


Kontakti: 044 178 150 apo 044 219 379
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
044 178 150
lagja Kalabria, kompleksi EXDC-2 (perballe UBT) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »