SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa (74 m2) jipet me qera në lagjen Mati 1 kompl.Pozhegu
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
67163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jipet me qera Banesa tri dhomëshe (74 m2) në lagjen Mati 1- kompleksi Pozhegubrothers- Objekti C11/A2 kati i 3 (tretë).
Per studenta ose familje !
Banesa ka: Dhomë të ditës me kuzhinë,dy dhoma të gjumit,ballkon dhe një banjo me WC.
Çmimi sipas marrveshjes.
Kontakti në numrin e tel. 044-407-665 nga ora 10:00 deri në ora 18:00.
Informata rreth publikuesit
Aid
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »