SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN TE PARKU I QYTETIT
Çmimi :
€58,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
67317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Qender te Prishtines me saktesisht te Paku i Qytetit . Banesa gjindet ne katin e I eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
teras

Banesa shitet me mobilje komplet, nderrim nuk bejm..

Cmimi i banese eshte 58 500 euro..

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00

mob: 044 968 171

049 838 866

e-mail: bledi-estate@hotmail.com

viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »