SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 101m2 me qira ne Lagjen Pejton.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
101 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
67321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 101m2 me qira ne Lagjen Pejton.
Banesa eshte ne katin e dyte ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar.
Çmimi i qirase per muaj eshte 750euro i negociueshem.
Nakontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »