SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera te Qendra Tregtare Bregu i Diellit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
67348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me qera te Qendra Tregtare Bregu i Diellit. Banesa eshte e mobiluar ne katin e dyte. Ka 2 dhoma dhe kuzhinen ndaras. Ka nxemjen qendrore me termokos. Banesa leshohet edhe per studente.
cmimi 250 euro i diskutueshem.
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
044 737 844
Bregu i Diellit te Qendra Tregtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »