SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira per zyre ne qender kati 1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
67355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjentetne qender rruga garibaldi perball bankes qendrore dhe ministris ne katin e par ka 50m2 dy dhoma nje banjo dhe nje koridor per me shum kontaktoni ne nr e tel 044-708-337
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edis
Prishtinë
045 33 36 06
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »