SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 65m2 dy dhomeshe te Parku i Qytetit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
67357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 65m2 dy dhomeshe te Parku i Qytetit.
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terase.
Çmimi i shitjes eshte 1050euro per m2.
Nakontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »