SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 65 m2 (ndertim i vjeter) ne Lakrishte, Prishtine
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '15
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Parking Rrugor
ID e produktit :
67366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 65 m2 (ndertim i vjeter) ne Lakrishte. Banesa gjindet ne katin e VI dhe ka lift qe punon tere kohen. Banesa ka kete rendtije:
1 sallon te madh, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, korridor, kuzhine, shpajze dhe 2 ballokana.
Informata rreth publikuesit
Flutra
Prishtinë
044355072
Lakrishte Hyrja e 4, kati 6, nr.22 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »