SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me 2 nivele te Banesat e bardha - 136m2
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
136 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
67385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese shume e pershtatshme per Familje ne Breg te Diellit tek banesat e bardha.
Siperfaqja e baneses eshte 136m2.
Ka dy nivele. Ne nivelin e pare jane: 1 Sallon, 1 Dhome gjumi, 1 Banjo, Kuzhina, Shpajzi dhe Ballkoni ndersa ne nivelin e dyte jane 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 shpajz dhe nje galeri e librave.

Te gjitha dokumentat ne rregull.

4 Dhoma Gjumi + Sallon + Kuzhine + 2 Banjo + 2 Shpajza + Galeri + Ballkoni
Informata rreth publikuesit
Besian
Prishtinë
049741999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »