SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepija 350m2 me qira ekstra e rregulluar ne Veternik.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
67419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepija 350m2 me qira ekstra e rregulluar ne Veternik.
Shtepija eshte dy kateshe, me podrum dhe garazhe, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, nje dhome pune, nje dhome te vogel, banjo, dhe oborr.
Shtepija eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe moderne, ka kamine, uje 24 ore, Kamera te sigurimeit etj.
Çmimi i qirase eshte 1700euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »