SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jap banes me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
67444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
japim banes me qira ne prishtin te qafa, ndertesat e reja banesa eshte tri dhommeshe dhe ka 2 banjo . kati eshte përdhes banesa eshte e mobiluar me mobile te reja dhe eshte gati per banim prej dates 01.mars 2015 per informata tjera lajmerohuni ne 044 127 011 ose 049 127 011....
Informata rreth publikuesit
Namestaj
Prishtinë
te qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »