SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 68 m2, kati 5 ne Bregun e Diellit afer Restaurant 'Davidof. Posedon sallon me kuzhine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
ID e produktit :
67445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 68 m2, kati 5 ne Bregun e Diellit afer Restaurant 'Davidof". Posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, terase, banjo dhe koridor te madh, me dokumentacion te rregullt e pranuar teknikisht, ndertim i ri.
Cmimi 57.500 Euro
Kontakt: 044 444 221 / 049 559 144 (8 foto)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »