SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 62m2 me qira ne Arberia3.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
67461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 62m2 me qira ne Arberia 3.
Banesa eshte ne katin e peste, ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terase.
Banesen do te mobiloj banesen me mobile te reja.
Çmimi i qirase eshte 350euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »