SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE LAGJA QENDRESA VETERNIK
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:30
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
370 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
67521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA NE LAGJEN QENDRESA


• Lagjen Qëndresa
• Shtëpi 230m2
• Trualli 3 ari
• Nenkulem 35m2
• Sallon me Kuzhine
• 4 dhoma gjumi
• 1 dhome pune
• 3 Banjo
• Bodrumi 107m2
• Garazhda

Çmimi 200.000 Euro

Shitet shtëpia ne lagjen Qëndresa shtëpia është e banueshme dhe ka një pozitë shumë te mire për banim, shtëpia është e ndertume ne stil anglez dhe është komplet e mobilume, shtëpia posedon 3 arti truall kopesh 1,5 ari.
Shtëpia ka këtë renditje: Sallon me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 1 dhome pune, 3 banjo, bodrum 107m2, Nenkulem 35m2, Shtëpia 230m2.
Shtëpia është komplet e izomum, posedon sistemin kabllovik te instaluar ne shtëpi, sistem i nxemjes qendrore me pelet dhe dru, rezervar i ujit 1700litra.

Shtepia shitet komplet e mobilume, shtepia eshte ne rregull me te gjitha dokumentat shtepia posedon edhe FLETPOSEDUESE.
#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni MB

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:
#tel 045 688 151 #viber
e-mail:
info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni MB
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »