SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTËPIA 310M2 ME 4 ARI TRUALL TE A.S. ENDRITI ```
Çmimi :
€89,999.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:20
ID e produktit :
67531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTËPIA 310M2 ME 4 ARI TRUALL
SHTËPIA GJENDET AFËR AUTO SALLONIT "ENDRITI" NË QAGLLAVICË ME 4 ARI TRUALL.
NË KATIN E PARË KA:SALLON ME KUZHINË, NJË DHOMË GJUMI, BANJO, GARAZHË DHE KALLDATORJA
NË KATIN E DYTË KA: 4 DHOMA GJUMI NJERA ËSHTË ME BANJO, BANJO TJETER, NJË SHPAJZË DHE TRI BALLKONE.
PLANI I SHTËPISË ËSHTË I NJEJTË ME ATË TË MARIGONA REZIDENCË. NDRRIMI ËSHTË I MUNDËSHËM ME BANESË. SHTËPIA ËSHTË VETËM NDËRTIM I VRAZHGËT.
ÇMIMI ME KESH 89999 € NDËRSA ME NDRRIM 99.000 € .
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
QAGLLAVICË [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »