SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera per Student ne Bregun e Diellti (banesat e himta)
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
67633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj banese me qera e pershtatshme per student. Ka 2 dhoma (kuzhina, koridori, banjon, lavatriqe etj). Eshte ne katin perdhese dhe ka ngrohje qendrore.
Informata rreth publikuesit
besimj
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »