SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Ulpiane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '15
ID e produktit :
67635
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Ulpiane afer shkolles "Hasan Prishtina"
Banesa eshte ndertim i vjeter dhe eshte e renovuar.

Ka nje dhome gjumi
Sallon me kuzhine
banjo
ballkon
shpajz

tel. 049/898314
Informata rreth publikuesit
nina
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »