SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa MATI 1 125 m2- Iliria Building
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
67637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen, 125 m2, e cila gjindet ne lagjen Bregu i Diellit, me konkretisht perballe banesave te Bardha ku ndalet autobusi nr 4. Banesa eshte e re, ka leje ndertimi, eshte ndertim i "ILIRIA BUILDING", gjindet ne katin e 5 dhe ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-3 dhoma te gjumit
d.-koridor
e.-teras
f.-2 banjo, dhe
g.-shpajz

Specifikacionet:
Dritare ” Salamander” me roletne
Dyer te prodhimit Gjerman
Parket Fertig-Gjerman
Paisjet e Ujit -Hansgrohe
etj.
Kontakti : 049/777884
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
049777884
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »