SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banesen 78m2 me qira ne qender te Prishtines.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
67648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen 78m2 me qira ne qender te Prishtines.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluat me mobile.
Çmimi i qirase per muja eshte 600euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »