SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€74,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
67654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT TË BANESAT E STANDARDIT, AFËR VIVA MARKET, KATI 7, ME SIPËRFAQE 69m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, POSEDON ASHENORE, UJE 24 ORE, ME PAMJE NGA DY ANËT, ÇMIMI 74.000Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »