SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESË ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
67703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- banesa gjendet në bregun e diellit, Zona II, 36/3, (banesat e bardha) në katin përdhesë - permbanë: - qendrimin ditore, - kuzhina (me një shtrat për fjetje), - depo (utiliti), - banjo, - terasa, E mobiluar dhe e gateshme per banim. kontakti 044 265 000
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »