SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka ne Zonen Industriale Prishtin - Obiliq - Kodi 0260
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:03
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
67737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 180 Ari Tok ne Zonen Industriale Prishtin - Obiliq

Lokacioni : afer Sallonit Tepiave Gjini dhe Petrol Kompani

Siperfaqe 180 Ari

Infrastruktur te Plot

100 M prej rruges kryesore

Çmimi 20.000 Euro per Ari

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com. 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »