SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka afer Bazenit Germis - Kodi 0152
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:34
Madhësia :
7 m²
ID e produktit :
67749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Trualli ne Sofali

Trualli gjindet afer Bazenit te Germis

Siperfaqja 7 Ari

Infrastruktur te plot: rrym,uj, kanalizim.

Trualli ka nje pjese shum te mire per banim, (Banim Rezidencial bazuar në planin urbanistik), me dokumenta në rregull dhe me leje ndërtimi.

Çmimi: 15.000€/ për Ari.


Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com 
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »