SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka ne Veternik - Kodi 0138
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik
Madhësia :
16 m²
ID e produktit :
67750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Toka ne Veternik

Siperfaqja 16 ari dhe 11 ari

Tokat gjinden 200 Metra larg Auto Sallonit Honday

200 Metra larg Rruges Kryesore

E pershtatshme per Afarizem

Qmimi 20.000 Euro ari i Diskutueshem

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »