SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 6 Ari Tok ne Emshir - 0125
Çmimi :
€17,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:22
Madhësia :
6 m²
ID e produktit :
67760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 6 Ari Tok ne Emshir

Toka gjindet 374 Metra larg Shkolles Fillore 7 Marsi dhe 200 Metra larg rruges kryesore

Qmimi 17.000 Euro per ari

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »