SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 14 Ari Tok ne Prishtin te Armotizerat - Kodi 0118
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:08
Madhësia :
14 m²
ID e produktit :
67805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka ne Prishtin

Toka gjindet mbrapa Armotizerave dhe Tregut

Siperfaqja 14 ari me Infrastruktur te plot

Qmimi 13.000 euro ari i diskutueshem

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »