SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 89 Ari Tok ne Zllatar - Kodi 0103
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:07
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
67816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka ne Zllatar

Hyn ne planin e ri Urbanistik te Prishtines se re ( sipas hartave dhe planit ne komune)

Rruga nga Restoranti Panorama eshte asfaltuar dhe ka trotuare.

(30 % ben edhe nderrim me banesa apo lokale).

.Vendi shume i bukur dhe i pershkuar me rruge(se shpejti asfaltohet rruga e re nga Pallati i drejtesise).Qasja dhe rruge nga shume ane si:Perball rest.Panorama,prej Pallatit drejtesise(trafoja),nga Hjvalia,nga Zllatari,nga Mati1.

Toka Gjithsej eshte 89 ari. 70% e trollit eshte livadh pjesa tjeter kodrine me drunje.Vendi shume i bukur per te jetuar dhe poashtu per ndertime ne stilin e lagjeve te mbyllura.100 m nga toka ka te ndertuara disa shtepi.Ne planin e aprovuar urbanistik eshte shenjezuar si DIPLOMACY .

CMIMI 7000 Euri ari

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Zllatar [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »