SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje ne berrnic te poshtme dhe berrnic te eperme
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
ID e produktit :
67920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim troje ne berrnic eperme 3700 ero ari berrnic e poshtme 2700 edhe 2500ero per ari
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jashar
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »