SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Dragodan
Çmimi :
€55,600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
67925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 64 m2 në lagjen Arbëria(ish-Dragodan), Rr. Ahmet Krasniqi në kompleksin e ndërtuar nga Arti Group.

Banesa është në katin e III-rë, me pamje nga qyteti.
Banesa posedon:
- një dhomë dite me tryezari dhe kuzhinë
- një dhomë gjumi
- një banjo,
- korridor dhe
- një ballkon (dalje nga te gjitha dhomat)
Banesa është në përfundim e sipër.

Objekti ofron:
- ujë 24h
- ashensor 24h me mirëmbajtje
- kamera sigurie
- roje 24 h
- parkingje të hapura
- pllato
- kënde lojrash për fëmijë
- gjelbrim...

Çmimi i banesës është: 55 600 € ( i negociueshëm).
Për më shumë info. kontakto në tel. 049 30 36 00
Informata rreth publikuesit
Azem
Prishtinë
049303600
Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »