SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 82m2 ne Dardani ne katin e pare.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
67935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 82m2 ne Dardani ne katin e pare.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja. Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Çmimi i shitjes eshte 2000euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »