SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa në Shitje
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
ID e produktit :
67938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa në katin e II-të banues me 90.51 m² të banueshme.

Banesa posedone këtë renditje: sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe dy ballkona.

Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.

Dyert prej druri,dritaret plastikë.

Banesa është e pa mobiluar vetëm banjo posedon elementet.

Banesa posedon nxemje qendrore , vendparking të mjaftueshëm si dhe garazhë të veçantë.

Banesa gjendet në rrugën Gjilan-Kamenicë.

Çmimi i banesës është 60.000€ .

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »