SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa te paeku i qytetit Rr.gustav mayer
Çmimi :
€68,250.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
67941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesen në qendër të Prishtinës – Te Parku i Qytetit në Prishtinë Adresa: Rr: Gustav Majer 8/2; Kati: I, Prishtinë

Madhësia e banesës është 65 m2 ; Në përbërje të: 1 Mega Sallon ditor; 1 Kuzhinë komplet; 1 Dhomë gjumi ; 1 Korridor; 1 Banjo (banjo është me vaske); 1 Ballkon; Banesa është në katin e I-re, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe reziston ndaj zhurmës.

Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern. Banesa shitet komplet e mobiluar me ketë Çmim. Për informata me të detajuara dhe vizitë banesës paraprakisht duhet bërë termin

Çmimi për M2 është 1050 Euro, Banesa shitet e Mobiluar me këtë Çmim!

Nuk bëjmë ndrrim.

tel. 038220880
049123275
E-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
te parku i qyteti [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »