SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet apo nderrohet shtëpia dhe lokali afarist ne Vreshta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
67957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim i sendit
Shtëpia në shitje 3+kat banim dhe lokal afarist "Vreshta"


Mund te ndrrohet me Banese apo Kompenzim me ndertim te shtepise se re.
Lagjja Vreshtat në Prishtinë,
pamje fantastike, Urbanizëm i planifikuar,
Rrugë me trotuarë.

Kontakt: 049 464 693

Shtëpia është e ndërtuar në lagjen Vreshtat-Prishtinë, konkretisht ka pamjen ballore nga "lagjia e gjelbert' pamje kjo madheshtore duke ofruar vizura të pasura dhe hapsirë të pastër ajrore.

Siperfaqja totale e parcelles është 4ari truall me rreth 2 ari ndërtim, duke mundesuar që kati Përdhes-Suteren të shfrytezohet si lokal me destinim te pacaktuar kurse katet e siperme 3 banim dhe nën kulmi.

Shtëpia është e projektuar me një organizim mjaft flexibil duke mundesuar edhe ndarjen e secilit
etazhitet dhe krijimi i privatesise sikurse të jetë banes në vete.

Kati Perdhes ofron siperfaqe prej 110m2 banim kurse një terasë të shkëputur me nje siperfaqe
prej 100m2.

Kati II dhe kati III kan nje sip. 135m2 për kat kurse kati i nënkulmit ka 120m2 i cili është i shtruar me dërrasa dhe kulmi i shtëpisë komplet i ri. Ky etazhitet mundet të shfrytezohet si kino shtëpiake,
fitnes, dhomë e punës etj pasi qe ofron vizura të pasura madhështore që ka krijuar natyra.

Kati Përdhesë
Kati Përdhesë apo Sutereni është i pasur me një lokal prej 100m2 i cili ka ndriqim të mjaftueshem, ujin, rrymen i dhe krejtesisht i rregulluar për dhënjen e qfardo funksionioni tregtarë.

Sipbrutto=90m2
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
049181318
Vreshta - Kolovica e re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »