SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
**** SUPER OFERTË BANESË GASANJERË ME ÇMIM 699.00 Euro/m² ****
Çmimi :
€699.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
29 m²
ID e produktit :
68224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa gasonjerë me sipërfaqe 29.58 m² në katin e VII e cila gjendet në Lagjen Mati 1 rr. Muharrem Fejza, Prishtinë.

Banesat janë të termoizoluara me tulla të kuqe të fasadës. Janë të përshtatshme për ju dhe familjen tuaj pasi që këtu është marrë leja e ndërtimit. Banesa do të kenë hapësirë për parkingje, lodra për fëmijë, fushë basketbolli, shëtitore, hapësirë e gjelbërt.

Çmimi është 699.00 Eur/m².

Për shumë informata kontakto në nr. 045/543-222 ose vizito website-in tonë www.pozhegubrothers.com 
Informata rreth publikuesit
Pozhegu
Prishtinë
045538304
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »