SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Bardhosh
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
243 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
68239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Bardhosh
Siperfaqe: 243 m2 Banim ne 4.5 ari truall
Shtepi 2 katshe
Rneditjet:
Kati 1
- Sallon
- Kuzhin
- Trepezari
- Dhom Gjumit
- Banjo
- Shpajz
Kati 2
- 4 Dhoma Gjumit
- Shpajz
- Banjo
- Ballkon
- Teras
Posedon:
- Garazhd per vetur
- Alarm Sigurie
- Nxemje Qendrore
- Ndriqim nga Lindja deri ne Perendim
- Eshte e ndertuar me kontrapllak
- Shtepia eshte e ndertuar para 2 viteve
- Lagje e qet me ndriqim dhe sistem i mbyllur me port
- Rruga 9 m e gjere
- Infrastruktur te plot
- Pronari ben ndrim me ndonje banes dhe vetur.
Çmimi me mareveshje
Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »