SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA 160M2 NE ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESISE ```
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:57
ID e produktit :
68278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NE ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESISE, NE KATIN E FUNDIT, ME SIPERFAQE 160M2. QENDRIM DITORE, KUZHINE, TRE DHOMA GJUMI, SHPAJZ DHE BANJO.
BANESA KA NE SHFRYTEZIMI TAVANIN ME SIPERFAQE 120M2.
BANESA POSEDON NJE GARAZH.

Çmimi: 1000€/m2

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
ARBERI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »