SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Ulqin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
68585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANES AFER QENDRES NE ULQIN

BANESA GJINDET AFER STACIONIT TE AUTOBUSAVE
ESHTE NE KATIN E DYTE
BANESA ESHTE 63m2
DHE PERBEHET PREJ:
1 DHOME GJUMI
1 SALLON ME KUZHIN
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON
BANESA SHITET PJESERISHT ME MOBILE
MUNDESIA E PAGESES VETEM ME PARA TE GATSHME (CASH)
KOMPENZIM PRANOHET NDONJE VETUR MESATARE PO PA DOGAN SE DUHET TE REGJISTROHET NE ULQIN
QMIMI 47,000 EURO QMIMI ESHTE I NEGOCIUSHEM PAK JO SHUM
KURSE QMIMI ME KOMPENZIM ESHTE 50,000 I PA NEGOCIUSHEM

NR VIBER +38269501000
NR KS 045667425
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samir
Prishtinë
069501000
Ulqin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »