SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira - qyteza Pejton
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
68634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Studio apartament 49m2 me 1 dhome gjumi , kuzhine, trepezari dhe ballkon.
Lokacioni perballe Sante-se banesa me fasade me tulla te kuqe,kati i 6-te.
049710778
049462556
Informata rreth publikuesit
Ertan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »