SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me qira në Lagjen Qëndresë - Veternik /Prishtinë
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Tarracë Kulmi, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
68636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia ka etazhiteti: P + 1 me 3 ari siperfaqe totale të parcelës. Pos elementeve të sipërpërmendura ka parking deri në 4 vetura, TV kabllovik, internet + wireless dhe sigurim me alarm.
Informata rreth publikuesit
E
Prishtinë
049372639
Lagja Qëndresë pn - Veternik /Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »