SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shtëpi 250m2 në shitje ne HAJVALI.
Çmimi :
€79,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:34
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
68652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 250m2 në shitje ne HAJVALI.
Shtëpia ka qasje si nga magjistralja Prishtinë-Gjilan, ashtu edhe nga rruga që të lidh me Fshatin ndërkombëtarë dhe me Lagjen e Spitalit.
Shtëpia është mirë e punuar dhe ka 2 ari truall.
Shtëpia ka këtë renditje:
Podrumi:
1. Dhomë e ndarë e madhe
1. Mini kuzhinë
Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Shpajz
1. Banjo
1. Garazhë

Kati i II-të:
4. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
1. Terasë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Add: Rr. Agim Ramadani 228/1

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »