SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
68662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet përbal Fakultetit Filozofik në sipërfaqje 91m2.Çmimi mujor qirasë është 500euro,inf.në tel.038-551306 dhe 044-308934.
Informata rreth publikuesit
visar
Prishtinë
044662857
përbal Fakultetit Filozofik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »