SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepija(trualli) ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Viti i ndërtimit :
1970
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
68668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shtepija (trualli) ne shitje shtepija eshte e vjeter por trualli luan rolin kyq posedon 10 ari oborr ne formen katrore gjendet ne lagjen kamnik afer etc-se ka rrugdalje ne 2 rruge ne formen L dhe osht e perkryer per qfardo lloj ndertimi
Informata rreth publikuesit
Visar
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »