SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
[Rruga B/Mati1] » Shiten 3 banesa me qmim shum te volitshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
68689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti ne lagjen Mati1, Rruga “B” ne Prishtinë•Objekt NR. 2 ›> 3 Banesa ne shitje!
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
» Banesa me siperfaqe S=53m², 600€/M²
» Qmimi i shitjes 31'800 Euro*
» Kati i perdhese
» 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, wc dhe balkon.
» Mjetet standart

» Banesa me siperfaqe S=75m², 600€/M²
» Qmimi i shitjes 45'000 Euro*
» Kati i perdhese
» 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, wc dhe balkon.
» Mjetet standart

» Banesa me siperfaqe S=75m², 600€/M²
» Qmimi i shitjes 45'000 Euro*
» Kati i perdhese
» 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, wc dhe balkon.
» Mjetet standart


•Objekt NR. 3 ›> 1 Banese ne shitje!
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
» Banesa me siperfaqe S=70m², 600€/M²
» Qmimi i shitjes 42'000 Euro*
» Kati i perdhese
» 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, wc dhe balkon.
» Mjetet standart* = Marrveshje
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »