SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira "Te Qafa"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '15
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
68708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin me qira. Lokali gjindet te Qafa perball shkolles fillore "Meto Bajraktari". Lokali ka 35m2 dhe eshte ne gjendje shume te mire. Eshte i pershtatem per shume verpitmtari si per : zyre, sallon frizer, librari, depo, etj.
Informata rreth publikuesit
art
Prishtinë
045 529 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »