SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 35m2 në shitje afër Teatrit DODONA.
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
68710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 35m2 në shitje afër Teatrit DODONA.
Banesa gjendet në mes të Teatrit DODONA dhe Parkut te Qytetit.
Banesa është në katin e I-rë dhe është totalisht e renovuar, si dhe shitet e MOBILUAR.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon (që shfrytëzohet edhe si dhomë gjumi)
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Ballkon

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »